فهرست مطالب

تیشرت جودون

تی شرت جودون آنقدر محبوب و پر طرفدار میباشد که اگر به کمد لباس هر کسی رجوع کنیم به طور قطع یکی دو تا از آنها را خواهیم یافت و این محبوبیت بر خلاف خیلی چیزهای دیگر که بیشتر بخاطر جنس و کیفیت آن است، در انواع تی شرت بخاطر خصوصیات راحتی بخش آن می باشد. همیشه وقتی یک محصول محبوب می شود یا کاربرد و استفاده های آن چشمگیر و قابل توجه می شود سرو کله صنایع و کسب و کارهای مختلف تولیدی هم پیدا می شود تا بلکه بتوانند از این محبوبیت به نفع خود استفاده کنند. تیشرت جودون به عنوان تیشرت فرم، مورد استفاده بسیاری از شرکت‌ها، کارخانجات و صنایع قرار گرفته است که دلایل مختلفی را می‌توان برشمرد همچون: قیمتی مقرون به صرفه و اقتصادی، سبک رسمی و فرم تیشرت، دوام بالای تیشرت جودون در برابر عوامل محیطی و… تیشرت جودون امروزه سهم مهمی از تولیدات پوشاک فرم را به خود اختصاص داده است و درحوزه تبلیغات نیز به عنوان یک کالای با ارزش برای هدیه تبلیغاتی استفاده می شود.
پولوشرت جودون

به چه تی شرتی جودون گفته می شود؟

تیشرت جودون به صورت یقه دار تولید می‌شود و طرح بافت آن به شکل سوزنی می‌باشد ، با این ویژگی بارز بافت سوزنی شکل می‌توان به جودون بودن کار پی برد. در واقع این مدل تی شرت با همین شکل بافت سوزنی و جوان پسند پارچه اش که به حق از زیبایی و جذابیت بصری خوبی نیز برخوردار است توانسته امروز از طرفداران بسیاری در بین عموم مردم از جمله نوجوانان و جوانان و… برخوردار باشد.

تی شرت جودون چه کاربرد و استفاده هایی دارد؟

از آنجائیکه تی شرت جودون از پارچه ای تولید می شود که بافتی سوزنی و روزنه شکل دارد و نکته دیگر اینکه معمولا  پارچه جودون از الیاف طبیعی پنبه هم ساخته می شود یا در ترکیب خود از الیاف طبیعی پنبه بهره می برد لذا جزو یکی از خنک ترین پارچه های مورد استفاده در انواع تی شرت جودون به حساب می آید که بخاطر همین بافت سوزنی و خاصیت الیاف طبیعی باعث تهویه و گردش هوا شده و در نتیجه تعریق صورت نمی گیرد و باعث خنک ماندن تیشرت جودون می شود. بر این اساس کاربرد و استفاده از آن بیشتر برای پوشاک و البسه مناسب فصول گرم و معتدل است، شاید هم بخاطر همین مسئله باشد که آمار فروش و استفاده از تی شرت های جودون در کشورهای گرم دنیا از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس و مناطق گرم جنوبی ایران بیشتر از جاهای دیگر است.

جنس و کیفیت تی شرت جودون

اصولا جنس تی شرت جودون از پارچه جودون است که آن نیز از نخ الیاف طبیعی پنبه تولید می گردد اما بسیار متداول است که برای کاهش هزینه های تولید برخی الیاف دیگر با آنها ترکیب می‌شود. در واقع نخی که برای بافت پارچه جودون در ماشین های گردباف استفاده می شود ممکن است از 100 درصد پنبه یا در ترکیب با پلی استر و لاکرا به دست آمده باشد. کیفیت تی شرت جودون نیز به نوع جنس نخ پارچه جودون بستگی دارد.  تی شرت های جودون کمتر در تن، شکل و حالت یا فرم خود را از دست می دهند و حساسیت زا هم نیستند. همچنین در اثر شستشو نیز رنگ و فرم خود را از دست نمی دهند.

مخاطبان تیشرت جودون

مخاطبان تی شرت جودون را نمی توان تنها یک گروه یا طیف خاصی از مردم دانست چون تی شرت های بسیار راحت و خنکی هستند و مورد استفاده عموم مردم قرار می گیرند اما اگر بخواهیم کمی دقیق تر بررسی کنیم به جهت طرح و شکل عموما یقه دار این نوع تی شرت که تا حدودی جنبه رسمی بدان می بخشد و همچنین نوع بافت خاصی که دارد بسیار مناسب مخاطبانی است که به دنبال لباس کار فرم برای شرکت  و سازمان خود می گردند و یا درصدد تی شرت مناسب برای شرکت در  مهمانی ها و مجالس هستند.  همچنین مخاطبانی که در آب و هوای گرم زندگی می کنند یا کسانی که به دنبال استفاده از تی شرت های خنک در فصل تابستان هستند، یا حتی ورزشکاران، چیزی بهتر از تی شرت جودون در خنکی و راحتی پیدا نخواهند کرد. پارچه جودون دارای بافتی ضخیم تر از پارچه یک رو پنبه می باشد. به جهت اینکه اغلب به شکل یقه دار و سه دکمه تولید می شود محصول مناسبی برای لباس فرم و سازمانی است.

انواع تی شرت جودون

همه تی شرت های جودون یک وجه اشتراک دارند و آن شکل بافت پارچه مورد استفاده در آنهاست که بافتی به اصطلاح سوزنی شکل دارند. تيشرت جودون با توجه به جنس پارچه به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شوند تیشرت جودون پنبه، تيشرت جودون پنبه لاکرا ،تيشرت جودون اسپان و تيشرت جودون پلی استر پنبه

تیشرت جودون در نقش تبلیغات

نقش و اهمیت تی شرت جودون در حوزه تبلیغات اصولا تیشرت ها هدایای تبلیغاتی بسیار فوق العاده ای هستند که می توانند در نقش یک رسانه تبلیغات محیطی متحرک در تن افرادی که تردد می کنند ظاهر شوند و تبلیغات روی آنها که فضای مناسبی هم برای این کار بر رویشان وجود دارد در معرض دید عموم قرار گیرد. تی شرت جودون نیز به عنوان یک تی شرت تبلیغاتی پر طرفدار از این قائده مستثنی نیست. همچنین امکان چاپ انواع طرح و لوگو یا پیام تبلیغاتی با روش های متنوعی از چاپ همچون چاپ سابلیمیشن، چاپ سیلک، چاپ ژلاتین و… بر روی آن وجود دارد.

قیمت تی شرت جودون

قیمت تی شرت جودون تابع جنس پارچه مورد استفاده در آن است و هرچه در ترکیبات نخ پارچه آن از الیاف طبیعی بیشتری استفاده شده باشد طبعا قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. تولیدی بهین جامه با بهره گیری از ماشین آلات و کادر مجرب اقدام به تولید تخصصی انواع تیشرت جودون نموده است شما میتوانید به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولیدی بهین جامه اقدام به تهیه تیشرت خود نمایید. www.behinjame.ir