3 دلیل کلیدی برای استفاده از تیشرت تبلیغاتی!

وقتی صحبت از یک هدیه تبلیغاتی می شود که استانداردهای برتری بازاریابی را تعیین می کند، هیچ چیزی به استفاده از تیشرت تبلیغاتی نمی رسد. به این فکر کنید که چند گروه با فروش تی شرت های سفارشی کنسرت آلبوم های خود را تبلیغ می کنند. مثال خوب دیگر یک تیم ورزشی حرفه ای است که با اهدای تی شرت، شناخت برند خود را افزایش می دهد. شما باید همین کار را برای برند خود انجام دهید. تی شرت های چاپ شده محصول تبلیغاتی کلاسیک هستند و به چند دلیل خوب میتوان اشاره نمود.
محبوب ترین انتخاب پوشاک در تمام گروه های سنی
تی شرت ها را می توان تقریباً در هر مکانی پوشید
تی شرت ها دوام طولانی مدت را برای قرار گرفتن در معرض برند بهینه ارائه می دهند
مردم می توانند در روزی که تی شرت را تحویل می دهید بپوشند
تی شرت یک ابزار تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه است
تی شرت می تواند تقریباً برای هر تبلیغ یا رویدادی مناسب باشد
تیشرت تبلیغاتی
یکی دیگر از مزایای سفارش تی شرت از انتخاب گسترده ما از گزینه های پارچه است. برای مشتریانی که به دنبال به حداکثر رساندن تنفس هستند، تیشرت جودون انتخاب عالی هستند. اگر تی‌شرت‌های شما برای استفاده در کلاس‌های یوگا هستند، مدل آستین کوتاه مناسب است زیرا به حرکت و انعطاف‌پذیری بیشتر بدن اجازه می‌دهد.
با این حال، پنبه و پلی استر دو پارچه محبوب برای تی شرت های مارک دار هستند. تیشرت جودون سوزنی طرفدارهای زیادی دارد زیرا جزء پرفروش ترین تی شرت های ما هستند که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل کاربردی بودن، انتخاب رنگ گسترده و قیمت های پایین عالی شناخته می شوند.

1. تی شرت های چاپ شده نه فقط برای رویدادهای ورزشی حمایت شده

از دهه 1970، تی‌شرت‌های چاپ شده در رویدادهای حمایت‌شده مانند مسابقات گلف و لیگ‌های فوتبال شرکتی مورد استقبال قرار گرفته‌اند. با این حال، تی شرت های مارک دار به عنوان هدیه تبلیغاتی ترجیحی برای خیریه ها و رویدادهای جمع آوری کمک های مالی ظاهر شده اند.
دلیل محبوبیت تی‌شرت‌های چاپی در چنین رویدادهایی، فضای چاپ بزرگی است که می‌توانید یک لوگوی سفارشی یا شعار جذاب اضافه کنید. هر دو طرف یک تی شرت فضای زیادی را برای ایجاد هر نوع طرحی که می خواهید ارائه می دهد. در پشت، استفاده از متن با اندازه مناسب می تواند پیام بازاریابی ایجاد شده توسط شرکت شما را گسترش دهد. مکان‌های دیگری که برای تی‌شرت‌های تبلیغاتی به خوبی کار می‌کنند، ده‌ها رویداد اجتماعی، برنامه‌های تفریحی خیریه و جشنواره‌هایی هستند که در طول سال برگزار می‌شوند.

 2.اجازه دهید به شما در طراحی موثرترین تیشرت تبلیغاتی لوگو کمک کنیم

سفارش استفاده از تیشرت تبلیغاتی قبل از یک رویداد بزرگ ایده خوبی است زیرا در طول سال سفارش های بزرگ زیادی دریافت می کنیم. در طول ماه‌های گرم سال که تعداد فستیوال‌های فضای باز، تفریحات خیریه اجرا می‌شود و رویدادها تقاضا را افزایش می‌دهند، زیاد است.
از نظر طراحی، این می تواند بسته به رویداد متفاوت باشد. یک طرح ممکن است برای یک رویداد گاه به گاه که در پارک شهری یا رویداد جمع آوری کمک مالی برگزار می شود، بهترین کار را داشته باشد، در حالی که طرح دیگری برای ارائه در یک مناسبت رسمی تر مناسب تر است، اما ما می توانیم در این مورد کمک کنیم.

 3.گزینه های گسترده چاپ و نام تجاری روی تی شرت های مارک سفارشی

ما انواع مختلفی از گزینه های چاپ را بر روی طیف تیشرت های خود ارائه می دهیم. از چاپ کاتر پرسی، گلدوزی و جدیدترین نسخه های چاپ UltraHD، گزینه های بی حد و حصر هستند. این به ما امکان می دهد تصاویر و لوگوهای تمام رنگی را تولید کنیم. تیم ما از گرافیست های حرفه ای آماده است تا به شما در انتخاب تی شرت مناسب کمک کند و به شما در ایجاد طرحی چشم نواز کمک کند. هدف ما این است که در هر رویداد به شما کمک کنیم تا شناخت برند را برای شرکت خود افزایش دهید!
تی شرت های تبلیغاتی خود را همین امروز بخرید!
ما به معنای واقعی کلمه صدها تیشرت تبلیغاتی و گزینه لباس برای انتخاب در سبک‌ها و اندازه‌های مختلف با قیمت‌هایی داریم که حتی با سخت‌ترین بودجه‌های بازاریابی را برآورده می‌کنیم. با چنین انتخاب عالی در پیشنهاد، چرخش سریع و قیمت های پایین تضمین شده، جای تعجب نیست که چرا بهین جامه توانسته با طیف وسیعی از محصولات کنار شما باشد.